Alliance GHS

קביעת האבחנה המדויקת ביותר למטופל בזמן הקצר ביותר הינה תנאי הכרחי לצורך השגת ריפוי מלא ומוצלח מהמחלה. בדיוק לשם כך במחלקת האבחון במרפאה הפרטית הישראלית Alliance GHS  משתמשים בשיטות המתקדמות ביותר לזיהוי פתולוגיות אונקולוגיות, כולל האולטרה סאונד וביופסיה. הבדיקות מתבצעות באמצעות ריאגנטים באיכות גבוהה, וכמו כן בעזרת ציוד רפואי מודרני.

פרט לכך, אנו מניחים, כי התנאי העיקרי לאבחון מהיר ואמין הינו המקצועיות של צוות המחלקה. כל העובדים במחלקה, החל באחיות וטכנאי מעבדה וכלה ברופאים מאבחנים  – כולם כאחד מומחים בעלי הסמכה גבוהה, שכל אחד מהם ממלא את תפקידו ביסודיות ועל הצד הטוב ביותר וכמו כן בעל ניסיון מעשי עשיר.

אילו סוגי בדיקות מבצעים במחלקת האבחון של המרפאה Alliance GHS?

אולטרה סאונד

אולטרה סאונד – הינה בדיקת איברים ורקמות באמצעות גלי קול. כאשר גלי קול עוברים דרך הרקמות בעלות צפיפות שונה, הם גם משתקפים מהם בצורה שונה. החיישן הקולט המיוחד מזהה כל שינוי, אפילו הקטן ביותר, ומתרגם אותו לכדי תמונה גרפית, אשר ניתנת לרישום על גבי הצג או על גבי נייר צילום מיוחד.

ביופסיה של בלוטות הזקיף

ההליך האבחנתי הנ"ל נועד לשם זיהוי של גרורות המלנומה או גידולי שד. לצורך זיהוי בלוטת הזקיף משתמשים בהזרקת צבע או חומר רדיואקטיבי לאזור הגידול. באמצעות סריקה או צילום אנגיוגרפיה קובעים את המיקום המדויק של בלוטת הלימפה ואז מבצעים ניתוח זעיר פולשני לשם הסרתה. הרקמה הלימפתית נבדקת באופן מידי להמצאות של תאים סרטניים, ותוך זמן הקצר ביותר מתקבלת החלטה לגבי המשך תוכנית טיפול. לביופסיה של בלוטת הזקיף ניתנת חשיבות רבה לצורך קביעת רמת הפיזור של התהליך הממאיר בגוף.

היסטופתולוגיה

 מסימתה של שיטה זו הינה קבלת חומר ביולוגי מהמטופל, אשר נבדק לאחר מכן ברמה הריקמתית. באמצעות השיטה הנ"ל ניתן לקבוע את נוכחותם או היעדרותם של שינויים הגידוליים בתוך מכלול הרקמות, ולכן לאחר מכן ניתן בוודאות המקסימלית לאשר או לשלול את האבחנה הראשונית.

ציטופתולוגיה

זאת טכניקת בדיקה, אשר סוקרת תאים בודדים בעניין הפיכתם ממאירים, וכמו כן ציטופתולוגיה הינה שיטה לקביעת מידת התמיינות התאים. זה כלי חשוב מאוד לצורך קביעת תוכנית טיפול והפרוגנוזה הכללית של המחלה, מכוון שככל שהתא מאבד את המאפיינים הספציפיים הרגילים שלו (בידול), כך הגידול הופך לממאיר יותר באופן כללי.

אבחון גנטי וביומולקולרי

מטרת הבדיקה נ"ל היא זיהוי נטייה תורשתית אצל המטופל לפתולוגיות הגידוליות כאלה ואחרות. בנוסף, התפתחות של הגידולים הממאירים הרבים (כולל מלנומה וסרטן השד) לעתים קרובות כרוכים בנוכחותם של המרקרים הגנטיים הרבים. במקרה של זיהוי, נפתחות למטופל אפשרויות לטיפול יעיל וממוקד, אשר יכול לשפר באופן דרמטי את התוצאות של הטיפול.

אימונוהיסטוכימיה

שיטה זו נועדה לשם גילוי בגוף המטופל המצאות מספר הרכבים ספציפיים, אותם מייצרת המערכת החיסונית של המטופל כתגובה להופעתה של המחלה הגידולית. בהתאם לכך, במידה והחומרים האלה גבוהים מעל הנורמה, זה מעיד על התפתחותם של הגידולים הממאירים.

טכניקות, בהן משתמשים במחלקת האבחון של המרפאה

 Alliance GHS:

בדיקות PAP, אשר נלקחות מצוואר הרחם ונבדקות בעניין המצאות של מרכיבי התא, אשר הפכו ממאירים;
ThinPrepPAP הינה גירסה חדישה ומשוכללת יותר לשיטה הקודמת.
בדיקת HPV DNA הינה טכניקה המדויקת ביותר לזיהוי נגיף הפפילומה האנושי בגופתה של המטופלת, אשר מומלצת לנשים מגיל 30 ומעלה.
אבחון FISH, או הכלאה פלורסנטית, באמצעותה ניתן לקבוע את השינויים ב- DNA של המטופל, וכמו כן ניתן להעריך את תכונות הביטוי של הגנים ברמה התאית והרקמתית.
שיטת PCR המאפשרת להגדיל במידה ניכרת את מספר קטעי ה – DNA כאלה ואחרים בתוך החומר הביולוגי המתקבל מהמטופל, אשר באופן ניכר מעלה את רמת הדיוק של האבחון.
RT-PCR, באמצעותה ניתן לזהות בתוך הדגימה את מולקולות ה – RNA, האופייניות לאונקופתולוגיות למיניהן, וכמו כן לשפר את התוצאות של בדיקת הביטוי הגנטי.


בדיקת ביופסיה

מקצרים את זמן ההמתנה בשבילכם  – בדיקת ביופסיה בקליניקת Alliance GHS תוצאות הביופסיה יגיעו לידיכם במהירות ובמחיר הוגן. כי הגישה […]

קרא עוד >

דגימת מחט עבה (Tru Cut)

מרבית הגושים החשודים בשד המזוהים בבדיקה ידנית, בממוגרפיה או באולטרסאונד (על פי הספרות הרפואית, עד כדי 78%) – מתגלים בסופו […]

קרא עוד >

To top

למידע נוסף והתייעצות אנא השאירו את פרטיכם: 0732049017